ResimHaberleri

Miraç kandili mesajları ve sözleri! Hem Cuma hem Kandil mesajı birlikte resimli! 2023 Miraç Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları!

Resimli kandil mesajları sorgulanıyor. Hem Kandil hem Cuma mesajları bir arada! Bugün hem cuma hem Kandil olması sebebiyle 'Cuma ve Kandil mesajı birlikte olan sözler' araştırılıyor. Miraç Kandili, 17 Şubat 2023 tarihinde idrak ediliyor. Müslüman dünyasında büyük bir öneme sahip olan Miraç Kandili'nde çeşitli ibadetler yapılır. Miraç Kandili başta olmak üzere kandillerde en önemli olan ibadetler arasında ise tebrik yer alıyor. Hayattaki büyüklerimizin, anne ve babamızın, dostlarımızın ve diğer yakınlarımızın kandilleri bizzat giderek veya telefonla aranarak tebrik edilmeli. Üç ayların başlamasıyla yılın ikinci kandili de idrak ediliyor. Miraç Kandilini kutlamak isteyenler; güzel, anlamlı, dualı, ayetli, resimli, gifli kandil mesajlarını sorgulatıyor. İşte en anlamlı kandil mesajları...

resim, sanati

resimsanati.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları CNNturk firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.